AİWARE YAPAY ZEKA İŞLETİM SİSTEMİ

Merhaba arkadaşlar bugün sizle yapay zeka kullanılan ilk işletim sistemi olan aiWARE inceleyeceğiz. Veritone’nin firmasına ait yapay zeka işletim sistemi olan aiWARE 2.0, gerçek zamanlı olarak yapılandırılmış veya yapılandırılmamış veri ölçeğinden sunmaktadır. Bilişsel yapay zeka motoru, kod geliştirici araçları ve APİ’leri ve esnek dağıtım mimarisi ile olanak tanımaktadır. Şimdi aiWARE gücünü keşfedelim.

Veritone aiWARE, yüzlerce türünün en iyisi olan bilişsel motora erişim sağlar. Bulutta, şirket içinde veya hibrit ortamlarda hızlı, esnek ve geleceğe yönelik yapay zeka dağıtımlara izin vermektedir.

aiware işletim sistemi

AI DESTEKLİ UYGULAMALAR

  • Medya ve Eğlence
  • Hukuk ve Uyumluluk
  • Devlet
  • Sektörler Özgü Uygulamalar

En yeni akıllı telefonunuzun yüz tanıma özelliklerinden, sehpanızda evde oturan sanal asistana kadar, AI teknolojisi bizim için artan bir görev aralığı gerçekleştirerek bizi daha verimli hale getiriyor.

Veritone aiWARE ile, işletmeniz için en iyi kararları vermenize yardımcı olmaktadır. Bulunduğunuz sektöre özel olarak, AI destekli çözümlere erişebilirsiniz. Yapay zeka işletim sistemimiz, ses, video ve diğer veri kaynaklarınızdan otomatik olarak eyleme geçirilebilirsiniz.

YAPAY ZEKA İŞLETİM SİSTEMİ

Bir bilgisayarın işletim sistemi, bir işlemciyi, çevre birimlerini ve uygulamaları iletişim kurabilmeleri için birbirine bağlanmakta, ekranda gördüklerinizi görüntülemek ve komutlarınıza yanıt vermek için birlikte çalışırlar.

Bir AI işletim sistemi de buna benzer bir şekilde çalışır. Veri alımından akıllı veri analizine kadar genel veya sektöre özgü uygulamalarda uçtan uca analiz ve yapay zeka destekli çözümler kullanmanızı sağlayan ortak bir yazılım altyapısı sunmaktadır.

Konuşma, metin, vizyon, biyometrik, ses, veri, dönüşüm ve daha fazla alanda AI motoru karşımıza çıkıyor.

Bu yazımızda sizlere yeni sürümü çıkan aiWARE2.0 yapay zeka işletim sistemini inceledik. Bu işletim sistemini incelemek isterseniz veritone web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.