Binance Referans Kodu Niçin Kullanılır? (%20 indirim kodu burada)

Binance referans kodu kripto piyasalarının en büyük borsalarından sayılan Binance’e kayıt olacaklar için avantajlı işlem imkanı sunuyor. Özellikle sisteme yeni kayıt olacak kullanıcıların işlemleri sonrasında ödeyecekleri komisyon oranlarını da düşürmek için etkili olan referans kodu ile daha avantajlı bir üyeliğe sahip olunuyor.

Binance Referans Kodu Ne İşe Yarar?

Binance referans kodu ne işe yarar sorusuna yanıt olarak hem kodu veren hem de kullanan için yararlardan söz etmek mümkün. Anlayacağınız iki tarafın da kazancı söz konusu. Kodu paylaşmış olan Binance kullanıcısı işlemlerinden kazanç sağlarken kodu kullanan da komisyon oranları düştüğü için önemli fırsatlar elde ediyor. Borsada yapılan kripto alım satım işlemlerinde normal koşullarda Binance tarafından komisyon kesintisi yapılır. Ancak referans kodu ile sisteme kayıt olunduğunda bu komisyon oranları düşerek daha makul rakamlarda dolaşıyor.

Binance hesap açma video izlemek için bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz.

Binance Referans Kodu Oranları Ne Kadar?

Binance referans kodu oranları değişmekle birlikte yüzde 0, yüzde 5, yüzde 10 ve yüzde 20 şeklindedir. Bu kapsamda yüzde 20’lik orana sahip olan kod kullanıldığında platformda yapılan işlemlerde bu yüzde 20’lik orandan yararlanmak mümkün olacaktır.

Binance Komisyon İndirimi Önemli mi?

Binance komisyon indirimi önemli mi düşüncesine platformda alım satın yapanlar daha dikkatli yaklaşmalı. Alım satım işlemleri yapılırken platformun belirlemiş olduğu komisyon oranları kullanılmaktadır. Bu durum ise normal koşullarda kazançtan kayıp anlamına gelir. Yani, kardan zarar ediyorsunuz. Düşük komisyon ödemek isteyenler ise mutlaka Binance referans kodu ile kayıt olmanız yararınıza olur. Referans kodu ile kayıt olunduğunda platformda yapılacak tüm işlemler için en az yüzde 20 oranında daha az ödeme yapılacaktır.

Örneğin yüzde 20’lik komisyon oranı ile platformdan işlem yapıldığında 200 bin lira borsaya yatırıldığında kesilecek olan tutar 150 lira olursa, referans kodu ile bu tutar 120 liraya iner. Bu yüzden hem küçük hem de büyük tüm ödemelerde referans kodu kullanmak önemli tasarruflar yapılmasına olanak tanır. Özellikle en yüksek komisyon indirimi sağlayan Binance kodlarını kullanmak yatırımcıların kazançlarının artması için daha da iyi sonuçlar veriyor. Binance’in sunmuş olduğu bu olanaktan yararlanmak kazançlarını arttırmak isteyenlere pratik çözümler sunar.