Google Adwords 350$ Threshold | Söylenmeyenler

Aldı başını gidiyor bu “Google Adwords 350$ Threshold“.. Yani 350$ Eşikli Adwords Hesapları.. Google’yi Kandırmak Mı, Google’nin Açığından Faydalanmak Mı.. Niye Amerika’ya 350$ Eşik Veriyorda Bizlere Eşiksiz Ya da 50 TL Eşik Veriyor.. Ve bir çok söylenmeyenler..

Google Adwords Kısaca Nedir : Google amcanın deyimiyle “Kullanıcılar işletmeniz için arama yaptığında sizi bulsunlar.” Yani google arama motorunda üst sıraya çıkmak için ücreti mukabilinde reklam verilmesini sağlayan, google.com’un en büyük pazar payına sahip alt dalıdır. Fazla laf kalabağı yapmak istemiyorum, dediğim gibi bir reklam şirketidir. Ver parayı çık üst sıraya..

Belli bir kitleye hitap eden website, uygulama sahiplerinin hedefledikleri kitlelere ulaşmasının en kolay yolu adwords desek yalan olmaz galiba. Ee iş böyle olunca işin içine de bir çok argüman giriyor. ” Yok nike daha fazla para veriyormuşta ama puma daha üstte çıkıyormuş.. ” ” Yok yok pumanın kalite puanı daha iyi ondan o öyle ” ” Saçmalıyorsun google’da çalışan bir abim var o bizi üst sıraya çıkartıyor parayla 🙂 ” gibi bir çok söylentileri belki duymuşsunuzdur. Yine lafı uzatıyorum hemen konumuz olan 350$ eşikli google adwords olayına geçiyorum.

Kısaca: Google’ı gerek ip, gerek gmail, gerek kredi kartı, gerek daha farklı yollar ile kandırıyoruz ve kendimizi aynen Amerika’da bir firmaymışız gibi gösteriyoruz.

Google’da ne diyor bu durumda ? Sen Amerika’da yeni bir acemi firma isen ben sana 350$ değerinde harcama eşiği veriyorum. Yani bu parayı hiçbir ücret ödemeden sadece kredi kartını bize sunarak ( para çekmeyeceğiz ) sana veriyoruz diyorlar.

Alıyorsun abi bir Amerikan VDS, alıyorsun bir eski kullanılmış mail ( google senin uzun zamandır adwords ile tanısmadığın için +1 puan verdiği için ) ve buluyorsun bir amerikan sanal kart vs. vs. !! Acaba birisi çıkıp dedi mi hiç merak ediyorum ” Sizin Bu Yaptığınız Yasaya Uygun Mu ? ”    

R10’da ki @WAwebtr gibi izliyoruz işte 🙂 Tabi sen almadın mı diye soracak olursanız bu hesaplardan hiç ? Sormayın 🙂

Yani kısaca olay Google seni Amerika Birleşik Devletleri’nde zannediyor ve sana harcaman için 350$ veriyor. Peki biz Türklere hiç mi bir şey vermiyor bu adwords diye soracak olursanız tabi ki veriyor. Size ufak bir ipucu vereyim  ” Google Website Builder ” diyerek konuyu kapatıyorum.

Not 1 : Lütfen yaptığınız işlemin yasal zeminini de düşünün.
Not 2 : Hazıra konmak yerine sizler de araştırma yaparak sistemleri çözebilirsiniz.
Not 3 : 350$ eşikli satılan hesaplara hiçbir sözüm yoktur lütfen yazımı yanlış anlamayınız.

4 thoughts on “Google Adwords 350$ Threshold | Söylenmeyenler

  1. I may need your help. I’ve been doing research on gate io recently, and I’ve tried a lot of different things. Later, I read your article, and I think your way of writing has given me some innovative ideas, thank you very much.

  2. The next time I read a blog, I hope that it does not disappoint me as much as this particular one. After all, Yes, it was my choice to read, nonetheless I truly thought you would probably have something helpful to talk about. All I hear is a bunch of whining about something that you could fix if you werent too busy looking for attention.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir