Pixel Buds 2 Yakında Piyasaya Çıkıyor

Google tarafından geçen sene düzenlenmiş olan “Made by Google” isimli etkinlikte tanıtılan Pixel Buds 2’nin çıkış tarihiyle ilgili net bilgiler ortaya çıktı. Google Pixel Buds 2 bluetooth kulaklık Nisan ayının sonları veya Mayıs ayının başlarında piyasaya çıkabilir.

Özellikle içinde bulunduğumuz sene itibariyle kablosuz kulaklıklar oldukça popüler bir şekilde kullanılmaya başlandı. Oluşan bu durum ise teknoloji devlerinin birbiri ile kıyasıya rekabet etmesine sebep oldu. Geçtiğimiz sene yapılan etkinlikte tanıtılan Pixel Buds 2 ile birlikte bu rekabet ortamına Google’da katıldı.

Pixel Buds 2 için Şubat ayında ön sipariş toplayan bir firma zaten mevcuttu. Şimdi ise ABT tarafından, Google Pixel Buds 2 kulaklıklar için ön sipariş alınmaya başlandı. ABT firması tarafından Google Pixel Buds 2 kulaklıkların ön siparişi 179 dolar olarak açıldı. Ancak kulakların çıkış tarihi ile ilgili herhangi bir bilgi verilmemişti.

Son günlerde ABT tarafından müşterilerine mesajlar gönderilmeye başlandı. Bu mesajlarda Google’un kablosuz kulaklığının tahmini olarak çıkış tarihine de yer verildi. ABT, direkt olarak Google ile yaptığı görüşmeler sonucunda bazı bilgileri kullanıcılarına aktarmış gibi görünüyor.

Kaliforniya merkezli ABT firması tarafından yapılan açıklamada Google Pixel Buds 2 kablosuz kulaklıkların Nisan ayının sonları veya Mayıs ayının başlarında çıkmasının planlandığını ve kulaklıkların ellerine geçer geçmez ön sipariş veren kullanıcılarına en hızlı şekilde gönderileceğine dair bazı bilgilere yer veriliyor.

ABT tarafından yapılan bu açıklamaya dayanarak bizler de Google Pixel Buds 2 kulaklıkların piyasaya çıkış tarihinin benzeri tarihler olabileceğini düşünüyoruz. Her ne kadar ön sipariş alan firmalar, kulaklıklara biraz daha erken erişim sağlayabilecek olsa da, Google’ın ürünleri bu tarihlere yakın bir zamanda piyasaya süreceği düşünülüyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.