Toptan bayan ayakkabı satın almak isteyen müşterilerimiz için kendi üretimimiz olan ürünlerle birlikte ayakkabı toptancıları ve ayakkabı üreticileri üzerinden tedarik ettiğimiz modelleri inceleyip toptan satın alabileceğiniz web sitemize hoş geldiniz.

Toptan ayakkabı alışverişi zor ve karmaşık bir süreçtir bu süreci sizler için kolay hızlı ve güvenli hale getirdik. İstanbul Fatih’te hizmet veren firmamız en ucuz toptan ayakkabı modelleri ile birbirinden özel fırsat ve avantajlarla fabrikadan toptan ayakkabı fiyatları ile aracısız alışveriş imkanı sunmaktadır.

Toptan ayakkabı fiyatları ürünün üzerinde kullanılan deri – suni deri ökçe, çelikli taban, jurdan, işçilik ve diğer yan sanayi malzemelerinin kalitesine göre farklılıklar göstermektedir. Toptan ucuz ayakkabı tercihlerinde ürün kalitesi düşmektedir.

Ucuz toptan ayakkabı fiyatları ile ürün satın alan bir çok müşterimizin ürünlerle ilgili yaşadığı sıkıntılar ökçelerin kırılması ürün üzerinde kullanılan aksesuarların çok kısa zamanda düşmesi ya da renk değiştirmesi vb sorunlar.

Toptan ayakkabı satışı yaparken sizlere kaliteli toptan ayakkabı modelleri sunmak öncelikli hedefimizdir imitasyon ayakkabı toptan fiyatları mağazacılar için oldukça cazip durumdadır bunun yanında toptan kadın ayakkabı ürünleri de son yıllarda artan fiyatları ile dikkat çekiyor.

Ayakkabı toptan fiyatları model model değişiklik göstermektedir bu değişikliğin sebebi ürünün üretiminde kullanılan malzeme, işçilik, aksesuar gibi materyallerle alakalıdır.

Ucuz toptan ayakkabı ülkemizde ekonominin kötü gitmesinden ötürü talebi her geçen gün artarken ürün kalitesinin düşük olması işçiliklerin kötü olması ucuz ayakkabı toptan ürün grubunda toptan ucuz ayakkabı pazarı oluşturmuş fakat  bekleneni vermemiştir.

Cudo Ayakkabı 1965 Yılında İstanbul Gedikpaşa’da Kurulmuştur.

Köklü Yapımız, Geçmişten Geleceğe Kendini Sürekli Yenileyerek Gelen

Yapımızla, Sektörün Öncü Firmalarından Olmayı Başaran Cudo Ayakkabı

www.cudoayakkabi.com İnternet Sitesi,

Sosyal Medya Kanallarımız,

WhatsApp Hatlarımız,

İstanbul Gedikpaşa Mağazamız

İstanbul Esenyurt Merkez Depomuz ile

Size Daima En Kaliteli Hizmeti Sunmayı

Kendişine Şiar Edinmiştir.

Cudo Ayakkabı Toptan Bayan Ayakkabısında Bir Dünya Markası…