Yasal Uyarı

İlgili / Yetkili Kişiye, Kuruma…

İçerik sağlayıcı olarak okurlarına hizmet veren veomer.com blog sitesi tek yazarlı bir internet altyapısına sahiptir. Tüm yazılar tek kişinin elinden çıkar ve zaman zaman güncellenir ya da silinir.

Blog sitesi üzerinde kullanılan resimler/grafik/fotoğraf/müzik gibi materyallerin telif hakkınızı ihlal ettiğini düşünüyorsanız lütfen iletişime geçiniz.

Uyar kaldır sistemine göre hareket etmekteyiz. Bir avukatsanız, hukuki danışmansanız bunu bildiğinizi zannediyorum. Fakat yine de okumak isterseniz aşağıya bağlantı bıraktım.

Uyar – Kaldır Sistemi

Lütfen şikayetlerinizle ilgili ilk olarak benimle iletişime geçiniz. Bu bir ricadır ve anlayışınıza sığınıyorum. Gerekli tüm işlemler yapılacaktır.

Adsense reklamları

Veomer.com blog sitesinde Google Adsense Gelir Modeli kullanılmaktadır. Bu reklamların telif hakkıyla korunan materyalinizin olduğu yazılarda görünme olasılığı oldukça yüksektir. Blog sitesinde birçok yerde reklam bulunabilir, gözükebilir. Yine de ilgili içerikteki bir materyalin telif haklarınıza aykırı olduğunu düşünüyorsanız lütfen mesaj atmaktan çekinmeyiniz.

Veomer.com blog yazarı telif haklarına saygılı olmayı ilke edinmiştir.